רעות תימור – הופעה חגיגית לרגל אלבום הבכורה!

רעות תימור – הופעה חגיגית לרגל אלבום הבכורה!

 

המקום: האוזן השלישית, תל אביב.
הזמן: 8.7.24, יום הולדת 40 על הדרך.
השעה: 22:00.
המחיר: 60 שקלים.
עוד בתפריט: ציורים של רעות למכירה אקסקלוסיבית

 

אלבום הבכורה כבר בחוץ, עושה את דרכו בעולם. Ostara, זהו שמו וגם שמם העתיק של אלת האביב ויום השוויון – המציין את סופו של החורף, התעוררות והתחדשות. עכשיו הזמן להשיק אותו רשמית במופע להקה חגיגי (בישיבה אבל מותר לעמוד), ועל הדרך יום הולדת 40 – אתם המתנה, תודה ששאלתם.

האלבום נולד עם הזריחות המדבריות והשקיעות העירוניות, במחברות מוכתמות חול, בין מרתפי תל אביב, יערות ירושלים, חופי סיני וגדות נחל הירדן. בהפקה מוזיקלית נוסטלגית – משטיחי האמונד, דרך לחישות צ׳לו, חליל וגיטרה ענוגה, העוטפת את קולה המתוק אך חודר-לב של תימור – מתגלגל האלבום בין מרחבים שונים, מצייר את העולם החדש שנבנה מתוך ההריסות. בעדינות הוא מפגיש בין מסורות  עתיקות, חדשות וישנות, וזיכרונות מהות.

נצלול דרכו וכן לחומרים חדשים שטרם הושמעו, במלודיות מרחפות והרמוניות מכשפות.

רעות תימור – שירה
אלון קפלן – פסנתר
גלית ושדי – גיטרות
ליעד מור – קונטרה-בס
מירי אלעזר – קלידים, שירה

 

 

 

על היוצרת:
רעות תימור מגשרת בטבעיות יוצאת דופן בין עולמות של חומר ורוח: דוקטור ומרצה לפיזיקה, וגם אמנית, כותבת, מלחינה וזמרת; פסיכותרפיסטית גופנית, וגם ציירת. לאחר תקופה ארוכה שהתרכזה בכתיבה למגירה או בליווי אחרים, כשלאורך השנים חברה לשיתופי פעולה מגוונים החל מהשתתפות בהרכבי רוק פסיכדליים, דרך הופעות עם הרכבים כגון גון בן ארי ומקהלת זולת, ועד שירה כנערת מקהלה בכנסיית עמנואל, הרגישה תימור שהגיע זמנה להוציא חומרים מקוריים.

עד כה יצאו בשנה האחרונה ארבעה סינגלים מתוך האלבום שזכו להשמעות רבות, לתגובות חמות ולביקורות מחמיאות: ״עדן״, (שבעקבותיו הוכתרה ב’ישראל היום’ ברשימת השמות המבטיחים במוזיקה הישראלית); ״עיניים בורקות״ (ששולב ברשימת השירים שעשו את השבוע של ‘רדיו הקצה’); ״שמעה קולי״ ו-״אהבה שלא הייתה״ (כשהסיפור שמאחוריו סוקר בהרחבה במגזין ‘לאשה’).

כאן אפשר להאזין לאלבום בכל הפלטפורמות

רכישת כרטיסים

סוג הכרטיס מחיר מס׳ כרטיסים רכישה
מכירה מוקדמת 50.00  [add_to_cart id="100306" quantity="1" style="" show_price="false"] רכישה

דילוג לתוכן